SHOWROOM

SEAT Ateca
SEAT Leon
SEAT Ibiza
SEAT Toledo
SEAT Alhambra

Hayallerinizdeki Otomobil İçin Doğru Adrestesiniz!

Keleşler Otomotiv’ de, Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz sıfır km SEAT’ları daha yakından tanımanız için sizi bekliyor.

Siz, Keleşler Otomotiv’ in sıcak ve konforlu showroom ortamında, son model SEAT' ları yakından keşfetme deneyimini yaşarken, alanında uzman satış temsilcilerimiz size sınırsız hizmet sunmak üzere her zaman yanı başınızda hazırdır.

SEAT'ın eşsiz deneyimini ve farkını, bilmenin ötesinde hissetmek isteyenler için, test araçlarımız daima sizi bekliyor olacak.

Hayalinizdeki SEAT'ı seçtiğinizde, banka kredisi, leasing, değerinde takas imkanı ve avantajlı kampanyalardan oluşan ödeme seçenekleri, uygunluğu kadar, işlemlerinizin tamamlanma hızıyla da sizi memnun edecek.

Test Sürüş Talebi

Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Teşekkür ederiz. Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır.


ÖNEMLİ BİLGİ (Okumak için tıklayın.)
Kelesler Otomotiv Yetkili Satıcıları bilgilerinizi saklayacaktır.
Veri Gizliliğine İlişkin Onay Beyanı
Yukarıdaki kişisel verilerimin, e-posta adresim ve telefon numaralarım da dahil olmak üzere kişisel olarak şahsıma uygun reklamlar, pazar araştırmaları ve bu kapsamdaki elektronik hizmetlerin ihtiyaca göre tasarlanması amacıyla Keleşler Otomotiv, Keleşler Otomotiv yetkili satıcı ve servisleri, Keleşler Otomotiv iş ortakları tarafından toplanmasını, işlenmesini ve kullanılmasını açık rızam ile onaylarım.

Veri Gizliliği Hakkında Önemli Bilgi
Kişisel verilerinizin işlenmesi ve kullanılması ile ilgili olarak her zaman bilgi alma, düzeltme ve silme hakkınız bulunmaktadır. Tabii ki vermiş olduğunuz onayı da istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.